А
К
Ц
I
Ї
 
Iнфолiнiя Полтава Миколаїв Київ
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курси валют
1 USD = 39.5 грн | 1 EUR = 42.5 грн
РОЗСИЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МИ В СОЦ.МЕРЕЖАХ

Вiдпочинок у Iзраилю

Ізраїль сьогодні – це високорозвинена країна, з високим рівнем економіки, медицини, науки та туристичної інфраструктури. Відпочинок в Ізраїлі обіцяє туристам цікаву та насичену програму. Екскурсії по Ізраїлю пов'язані з відвідуванням Святих місць. В Ізраїлі розташовані давні Біблійні святині, місця поклоніння християн, мусульман і юдеїв. Ізраїль – країна трьох морів. На курортах є хороший вибір готелів і можливостей для відпочинку.
Населення: 8 000 000 чол. (на 31.12.2012 р.)
Столиця: Єрусалим – офіційно, Тель-Авів  - згідно резолюції ООН
Державні мови: іврит і арабська
Валюта: новий ізраїльський шекель (ILS)
Віровіддання: юдаїзм (77%), іслам (16%), християнство (2%)
Державний устрій: унітарна держава, демократична парламентська республіка. Поділяється на 6 адміністративних округів
Найбільші міста і курорти: Єрусалим, Тель-Авів, Ейлат, Хайфа, курорти Мертвого моря
Клімат: переважно субтропічний, однак зустрічаються місця і з сухим тропічним кліматом, і з помірним. Літо триває в Ізраїлі досить довго - з квітня по жовтень, при цьому дощі відбуваються дуже рідко, а з Аравійської і Синайської пустель дмуть сухі вітри.  Різноманітність клімату дивує, так, наприклад, в Тель-Авіві досить волого і спекотно, а в Беер-Шеві сухо. Найбільш комфортним вважається клімат на Голанах, дні не такі жаркі, а ночі прохолодні. Прибережна рівнина, однак, характеризується як вологою і жаркою місце. Купальний сезон відкритий з квітня до листопада на Середземному морі і озері Кінерет, а от в Красному і Мертвому морях купальний сезон відкритий цілий рік.
Різниця в часі: часові зони Ізраїлю і Києва збігаються.
Митні правила: без сплати мита  можна ввезти в країну до 1 л кріпких спиртних напоїв, до 2 л вина, не більше 250 г парфумерії, до 250 сигарет або 250 г тютюну, подарунків і сувенірів на суму, що не перевищує  200 USD, а також предмети і речі особистого вжитку. Іноземну валюту можна ввезти в Ізраїль в будь-якому еквіваленті як грошові знаки, банківські  і кредитні картки. 
Особливості перебування в країні: «Шабат» - момент заходу сонця за єврейськими звичаями. Початок заходу сонця відбувається в п'ятницю і триває до заходу сонця в суботу. У цей час більшість супермаркетів, магазинів і інших громадських закладів закрито. Припиняється рух місцевого транспорту, тому проїхати кудись можна лише за допомогою таксі. Ми рекомендуємо туристам не відвідувати в цей час релігійні квартали Ізраїлю і дотримуватися їхніх традицій. Куріння в громадських місцях в цей час також може бути сприйнято місцевим населенням як образу.
Торгові центри, магазини, подарунки: зазвичай в Ізраїлі магазини працюють з 8:30-13:00 і з 16:00-19:00 з неділі по четвер, і з 9:00-13:00 у п'ятницю та в переддень свят. Торгові центри, які є власністю мусульман, зазвичай закриті в п'ятницю, а християнські не працюють у неділю. Місцеві базари працюють до настання темряви.  У магазинах міста ви завжди зможете знайти велику кількість ювелірних виробів, прикрас з діамантів. В якості сувеніра з країни можна привезти недорогі, але при цьому прекрасні вина, різноманітні косметичні препарати та східні  спеції і прянощі.
Кухня: Ізраїль славиться смачною кухнею, серед ресторанів міста можна знайти російські та китайські заклади, індійські, французькі та марокканські ресторани та інше. Однією з найпопулярніших національних страв є вишукана  «риба  Святого Петра» (фалафель у пите ). Особливістю ізраїльської кухні є те, що тут заборонено їсти у відповідності до єврейських законів свинину і м'ясо ракоподібних. Більше того, м'ясні і молочні страви повинні готуватися і подаватися тільки окремо. Страви, які готуються з дотриманням цих правил, називаються кашрутними. І саме такі страви подаються в більшості готелів та ресторанів Ізраїлю.
Транспортна інфраструктура: автобус - найпоширеніший вид  місцевого транспорту. Графік роботи місцевого транспорту з 6:00 до 00:00. Більшість автобусних ліній не працюють під час єврейських свят і в суботи.
Достопримечательности: Ізраїль  - країна паломництва. Саме тут розташовані головні єврейські святині, такі як Гора Храмова або Стіна плачу (західна стіна Єрусалимського храму), мусульманські мечеті на Горі Храмовій та християнські святині -  Храм Воскресіння Христова, церкви, розташовані в місцях, де ходив Ісус.
ЗВЕРТАЭМО ВАШУ УВАГУ
Краiна Назва туру / Гтелю Днiв Транспорт Выiзд Цiна
ГРН
 
 
© Copyright ТАТУР
вулиця Саксаганського 50, офiс 203 (2 поверх)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог турiв