И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

Угорськи пригоди + Відень

Распечатать
ПРОГРАМА ТУРА:

1 день

Прибуття в Мукачево. Зустріч з представником Туроператора "ТАТУР". Виїзд в Будапешт. Перетин українсько-угорського кордону. По дорозі відвідання міста Егер. Оглядова екскурсія містом яке славиться своєю архітектурої у стилі барокко, а також знаменитою Егерською фортецею яка в свій час героїчно захищалася від турецької навали. Після прогулянки містом ми відвідаємо справжні винні погреби де буде можливість зкуштувати національну страву угорський суп-гуляш. Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок. Оглядова екскурсія по Будапешту. До вашої уваги площа Героїв та центральний парк, замок Вайдахуняд та Муцей образотворчого мистецтва. Проспект Андраші та міст Сечені, Рибацький бастіон та церква Матяша, Королівський палац та незабутня панорама Пешта і Дуная. У вільний час, за додаткову плату, можливо відвідати Зоопарк.  Вечеря. Ввечері на вас чекає чудова прогулянка на кораблику по Дунаю завдяки якій ви побачите Будапешт у фантатстичній нічній ілюмінації. Ночівля в готелі.

 3 день

Сніданок. Переїзд у Відень. Оглядова екскурсія по місту. Місто композиторів та поетів, живописців та архітекторів які залишили після себе безцінний спадок. Ви побачите ансамбль будівль Площі Марії Терезії, розкішні будівлі Віденської опери, Парламенту та Міської ратуші, будівлі-близнюки Худознього та Історичного музеїв, зимовий імператорський палац Ховбург та імператорськи конюшні, центральну вулицю Грабен та головний храм міста Собор Св. Стефана. Столиця, колись, Австро-Угорської імперії назавжжди залишиться у ваших серцях! У вільний час,за додаткову плату, можливо відвідання палацу Шенбрунн - літньої резиденції Габсбургів, ткриторією парку та Зоопарку. Повернення в Будапешт. Ноівля в готелі.

4 день Сніданок. Сьогодняшній день занурить Вас у середньовічні часи. Ми побачимо закрут Дунаю (місце де ріка робить поворот на 90 градусів) відвідаємо місто Естергом центр католицької віри Угорщини, місто Вишеград в якому відвідаємо замок угорських королів, маленьке містечко Сентендре засноване сербами які тікали від турецього іга. В Естергомі є можливість сходити пішки у Словаччину, у Вишеграді покататися з гірки на бобах, в Сентендре купити цікаві угорськи сувеніри та зробити фото на затишних маленьких вуличках. Ночівля в готелі.
5 день Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Мукачево. Посадка на потяг, відправлення.

В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • Проїзд автобусом по програмі;
  • Проживання (3-х,4-х);
  • Харчування по програмі;
  • Страхування;
  • Оглядові екскурсії по програмі;
  • Супровід.
  • Залізничні квитки на потяг ~ 2000 грн.
  • Вхидні квитки у Відні: Шенбрунн - 25 євро (екскурсія+квиток), Зоопарк - 15 євро;
  • Особисті витрати.
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров