И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

ЛЕГЕНДА ПОДІЛЛЯ

Распечатать

1 день

Прибуття у Кам'янець-Подільскій. Поселення у готель. Оглядова екскурсія по місту. Під час прогулянки містом ми побачимо Кафедральний костел, унікальна пам'ятка архітектури - Ворота Станіслава Августа, Мадонна на мінареті, Польські і Російські ворота, Турецький міст, Домініканський костел 14-17 ст., Костел Тринітаріїв, Петропавлівська церква, Миколаївська церква 14 ст., Польська та Вірменска торгові площі. Кам'нець-Подільскій це унікальне мультикультурне місто яке береже свої традиції протягом багатьох століть.
Далі екскурсійний маршрут приведе нас до Старої Фортеці - музею-заповідника 13-17 ст. і Нового замку. ми побачимо башти та підземелля, криницю, Боргову яму, діараму "Битва з турками 1672 р.", Кармелюкову вежу, оригінальний музей тортур, міські ворота, вірменські бастіони.  Вечеря*. Ночівля.

2 день

Сніданок. З ранку нас чекає Кришталева печера — геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення в Україні розташована на  околиці села Кривче. Ви побачите десятки залів та коридорів із чарівними стінами природного походження, утвореними гіпсовою гірською породою. Усі вони усіяні химерними малюнками, об'ємним рельєфом і незвичайними фігурками з яскравим кристальним відтінком. Кожна зала має власну назву й цікаву історію. А ще, з гротом пов'язана одна досить цікава легенда про багатого володаря та його скарб, яку ви почуєте під час прогулянки. Наступний не менш цікавий об'єкт нашої подорожі це фортеця в місті Хотин. На схила Дністра розташована велична споруда знаменитої Хотинської фортеці. Якщо поглянути з далеку вона здається малою, зблизька вона вражає своєю величчю. Вже у 15 ст. у будівлі товщина стін сягає 6 метрів, висота 40 метрів. а це майже будинок з 14 поверхів. На сьогодняшній день фортеця  входить до списку “7 чудес України”. Вечеря*. Повернення в готель. Ночівля.

 3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в м.Хмельницький. По дорозі ми зробимо зупинку у чудовому та мальовничому місці палацо-парковому ансамблі Орловських в селі Маліївці. Оглянемо зовнішньо палац поміщиків Орловських. Прогуляємося мальовничим парком. Далі ми відвідаємо село Сутківці де знаходить унікальна церква фотеця.  Свято-Покровська церква — мурована сакральна споруда оборонного типу, збудована на честь свята Покрови. Покровська церква — унікальний взірець оборонного будівництва Поділля, нині є діючим храмом і музеєм, який відвідують численні українські й зарубіжні туристи. Вона є одним з найдавніших в Україні оборонних храмів і єдиним середньовічним оборонним храмом тетраконхового типу. Найближчим аналогом церкви-донжону є донжон в Етампі (Франція). Прогулянка Хмельницьким - оглядова екскурсія по місту. Посадка на потяг. 
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • ночівля у готелі;
  • проїзд автобусом по програмі;
  • харчування сніданки по програмі;
  • екскурсії по програмі +вх.квитки;
  • страхування;
  • супровід.
  • *додаткове харчування (від 100 грн);
  • особисті витрати;
  • залізничні квитки
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров