И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

ПАРИЖ - ДІСНЕЙ

Распечатать

1 день

Збір групи на залізничному вокзалі Львова. Зустріч з представником "Туристичного оператора "ТАТУР". Посадка у автобус, відправлення о 09:00. Перетин кордону Україна - Польща. Транзитна ночівля на території Польщі.

2 день

Сніданок. Сніданок. Перееїзд в Дрезден (пішохідний день). Оглядова екскурсія по Дрездену. Столиця землі Саксонія у свій час була названа мистецтвознавцем - "Флоренція на Ельбі". І дійсно, місто було відомо своєю неперевершеною архітектурою та великою кількістю художніх скарбів. Все змінилося під час Другої світової війни, місто було сильно зруйноване. Увесь час, довгі десятиліття і до сьогодення триває реставрація та відбудова старої частини Дрездена. Символом відродження міста є головна церква - Фрауенкірхе, яка була збудована у середені 18 ст. та відновлена після війни. Ще однією архітектурною перлиною Дрездена вважається Цвінгер. Архітектурний комплекс який будувався як частина фортеці між внутрішнєю та зовнішнєю стінами міста. Сьогодні у залах Цвінгера розташовані різноманітні музеї, зокрема "Галерея старих майстрів" більш відома як Дрезденська картинна галерея (20/10€). Відвідавши галерею ви отримаєте справжнє естетичне задоволоння від шедеврів образотворчого мистецтва, а "візитівкою" галереї вважається відома на увесь світ  - "Сикстинська Мадонна" Рафаеля. Вільний час для самостійного огляду галереї та міста. Нічний переїзд в Париж.

3 день

Прибуття у Париж. По можливості (при наявності вільних номерів) поселення у готель. Переїзд (громадським транспортом, близько 8-10 €) в центр міста. Прогулянка Єлисейскими полями повз Тріумфальну арку на площу Трокадеро, яка є фото-майданчиком Ейфелової вежі . Відвідання Ейфелової вежі - "Париж у ваших ніг" (25/15€). А далі на вас чекає наступна панора міста але вже з води, а саме прогулянка на кораблику по р. Сена (20/15€). Під час круїзу ви побачите загадковий острів Сіте, Нотр-Дам-де-Парі, мости та палаци Парижу, почуєте цікаву розповідь про ці неперевершені архітектурні споруди. І у фіналі водної прогулянки вас зустріне вечірнім мерехтінням Ейфелева вежа. Повернення у готель. Ночівля .
4 день Сніданок. Перееїзд у Версаль. На вас чекає зустріч з архітектурним шедевром короля Людовіка XIV - палацово-парковий ансамбль Версаль (40/30€). Ви відвідаєте палац який є одним з найвідоміших у світі! Побувавши в гостях у Версалі багато хто з правителів інших держав почали копіювати та будувати собі подібні споруди. З приходом кожного спадкоємця палац і парк ставали ще більше і краще. Слова тут зайві це варто побачити!
Повернення до Парижу. І нарешті оглядова екскурсія по Парижу. З вікон автобуса та прогулюючись пішки ви побачите: Площу Конкордія, Єгипетський обеліск, Оперний театр, сад Тюільрі, Латинський квартал, університет Сорбона, палац Інвалідів, Олександрівський міст. Продовжиться екскурсія відвіданням найвідомішого та найбагатшого музею світу - Лувр. Екскурсія в Лувр (30/20€) познайомить вас зі світовими шедеврами мистецтва. Тут виставлені твори Леонардо да Вінчі та Рембрандта, Ієроніма Босха та Рафаеля Санті... А найвідомішими "мешканками" музею є три дами: Мона Ліза, Венера Мілоська та Ніка Самофракійська. У вільний час є можливість відвідати магазин парфумерії та косметики (duty free). Повернення у готель. Ночівля.
 5 день  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд та відвідання парку Діснейленд (90/80€) Вітаємо Вас! Ви приїхали в місце щасливих посмішок та гарного настрою, дитячого захвату та здійснення мрій. Вас чекає зустріч з героями найвідоміших казок та мультфільмів, неперевершені атракціони та цікаві подорожі у світі мультфільмів. А ввечері  на головній вулиці парку ви побачите парад героїв всіх діснеєвських мултиків та фільмів. Нічний переїзд у Вроцлав.
6 день  Прибуття у Вроцлав. Поселення у готель. Переїзд (громадським транспортом, близько 1-2 €) в центр міста. Оглядова екскурся по Вроцлаву. Місто зародилося близьку 900-х роках на островах в місці злиття трьох приток річки Одер. Під час прогулянки містом ви побачите Ринкову площу та Ратушу, Грюнвальдскій міст та Тумский острів, Квартал Чотирьох Релігій - місце, де в кілька сотень метрів один від одного знаходяться православний собор, католицький костел, лютеранська церква і синагога. І весь час вас будуть супроводжувати знамениті Вроцлавські Гноми які роскажуть вам свої цікаві історії. У вільний час, за бажанням, можливо покататися на кораблику по Одеру та в кінці водної мандрівки відвідати Вроцласький зоопарк. Ночівля
7 день  Сніданок. Переїзд в Краків. Оглядова екскурсія по Кракову. Чудове древнє місто запрошує вас прогулятися вуличками та площами яким вже майже 800 років. Ринкова площа та Маріацький костел, Ягелонський університет та Вавельский пагорб з Королевським замком. Переїзд на кордон Польща-Україна. Прибуття у Львів близько 24:00
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров