И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

НІМЕЧЧИНА-КВЕСТ ТУР-Повне занурення!

Распечатать

ОСВІТНЬО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ПРОЕКТ

«Happy smart kids» 

КВЕСТ ТУР З ПОВНИМ ЗАНУРЕННЯ У ПОВСЯКДЕННЕ ЖИТТЯ НІМЕЦЬКИХ МІСТ:


ДРЕЗДЕН - АРХІТЕКТУРНИЙ ШЕДЕВР НІМЕЧЧИНИ
ГАМБУРГ - МОРСЬКІ ВОРОТА НІМЕЧЧИНИ
БЕРЛІН - СТОЛИЦЯ НІМЕЧЧИНИ

1 день

Збір групи о 16:00 в а/п "КИЇВ" ім. І.Сікорського (Жуляни) та зустріч з представником "Туристичного оператора "ТАТУР". Реєстрація на рейс, виліт о 18:30. Прибуття у Гамбург о 20:00. Трансфер в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок. Квест-програма: "Гамбург - морські ворота у світ!" Обід. Оглядова екскурсія по Гамбургу під час якої ми впобачимо міську Ратушу, руїни церкви Святого Миколая, колишній «хмільний ринок», історичну вулицю «Deichstrasse», район який розташований серед каналів між портових складів Speicherstadt - культурну спадщину ЮНЕСКО, футуристичний район Hafenсity, головну церкву Гамбурга "Міхель", середньовічний оазис "вдовині квартири ", спустимося в старий тунель під Ельбою - технічну сенсацію 20 століття, пройдемося по променаду знаменитого гамбурзького порту. Трансфер на залізничний вокзал. Переїзд у Берлін. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля в готелі.

3 день 

Сніданок. Квест-програма: "Берлін - зелене місто!" - частина 1. Обід. Оглядова екскурсія по Берліну під час якої ми побачимо пам'ятки старої і нової столиці Німеччини: Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський собор, Червону ратушу, Александерплатц, вулиці Курфюрстендам і Унтер-ден-Лінден.  Вечеря. Ночівля в готелі.

4 день

Сніданок. Квест-програма: "Берлін - зелене місто!" - частина 2. Обід. Прогулянка містом. Відвідання музею "Пергамон" який розташований  на "Острові музеїв". Назву музею дала надзвичайно важлива археологічна знахідка - вівтар, знайдений на території яка колись належала Пергамському царству, в стародавньому місті Пергам або Пергамон. Зараз місто називається Бергама і знаходиться воно у Туреччині.
Трансфер на залізничний вокзал. Переїзд у Дрезден. Вечеря. Поселення у готель. Ночівля у готелі. 

 5 день 

Сніданок. Квест-програма: "Флоренція на Ельбі!". Обід. Оглядова екскурсія по столиці землі Саксонія. Дрезден - одна з перлин Німеччини, місто,яке назівають "Флоренція-на-Ельбі", був знаменитий на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Все змінилося, коли Дрезден серйозно постраждав під час Другої світової війни і на його реставрацію знадобилося багато часу. Сьогоднішній Дрезден, після стрімких реконструкцій, знову є привабливим туристичним центром і в європейській культурі знаменитий, перш за все, своїми колекціями живопису. Відвідання Галереї старих майстрів, більш відомої як Дрезденська картинна галерея. Саме тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля Санті та "Шоколадниця" Жан-Етьєна Ліотара, багаті зібрання полотен Рембрандта, італійці, малі голландці. Вечеря. Ночівля в готелі. 

 6 день 

Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на залізничний вокзал. Переїзд у аеропорт Лейпциг/Галле. Реєстрація на рейс. Виліт о 13:45. Прибуття о 16:45 в а/п "КИЇВ" ім. І.Сікорського (Жуляни).
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
 • авіапереліт по програмі;
 • ночівлі у готелі по програмі;
 • харчування триразове по програмі;
 • оглядові екскурсії по програмі;
 • проїзд залізницею по програмі;
 • квести по програмі;
 • страхування;
 • супровід.
 • проїзд громадським транспортом в межах міст;
 • вхідні квитки в музеї;
 • особисті витрати.
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров