И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

ВСЯ ЧЕХІЯ ДЛЯ ВАС

Распечатать
1 день

Прибуття у Львів. Зустріч з представником "Туристичного оператора "ТАТУР". Посадка в автобус,  виїзд на кордон. Перетин кордону. При вчасному перетені кордону та наявності часу відвідання палацу графа Потоцького в місті Ланцут. Екскурсія по палацу, оглядини інтер'єрів та паркової зони комплексу.
Переїзд на територію Чехії. Розміщення у готелі. Ночівля.

2 день

Сніданок. Перееїзд до замку Чеський Штернберг. Заснований у 1241 році замок до сьогодняшнього дня знаходить у власності одніє родини - Штернбергів. Прізвище походить від назви замку в перкладі з німецької  "sternberg" - "зірка на горі". Господар сьогодні проживає в замку, а більшу частину інтер'єрів можливо оглянути відвідавши замок. З вікон будівлі відкривається захоплевий краєвид на долину ріки Сазава. Переїзд в Прагу. Пропонуємо Вам здійснити захоплюючу і незабутню прогулянку на кораблику по р. Влтаві, під час якої ви повечеряєте та побачите романтичну панораму вечірнього міста. Мала Страна з її палацами, Страговський монастир, Празький Град з його Імператорським палацом і величним собором св. Віта, празькі мости, будівля Національного театру, Петршінскій пагорб з оглядового вежею. Вечеря проходить за системою шведського столу, напої у вартість не включені. Поселення в готелі. Ночівля.

3 день

Сніданок. Оглядова пішохідна екскурсія по Празі - ця екскурсія дозволить Вам в короткий час ознайомитися з історичними районами Праги та її чудовими пам'ятками архітектури. Ви пройдете лабіринтами вуличок Старого міста, і побуваєте в найкрасивіших місцях міста: на Вацлавській і Старомеській площах, на Карловому мосту. Ви побачите знаменитий Орлой - празькі куранти, Тинський собор, будинок, де народився письменник Франц Кафка, Єврейський квартал. На Карловому мосту, приклавши руку до скульптури Яна Непомуцького, Ви загадаєте бажання, яке, згідно з переказами, обов'язково збудеться. Закінчиться екскурсія прогулянкою по Малій Страні і Кампі, яку називають «чеська Венеція». Огляд Королівського міста Градчани, де відкриє свої таємниці Празька Лоретта, Стара ратуша і Градчанської площі з прекрасними палацами, яка приведе Вас до воріт Празького Граду (ЮНЕСКО) - резиденції Чеських правителів. На Празькому Граді Ви побачите Кафедральний собор Святого Віта, Старий королівський палац, базиліку св. Георгія. Вільний час. Можливе відвідування, за додаткову плату, інших цікавих екскурсійних об'єктів.
Ночівля у готелі.

4 день

Сніданок. Раній виїзд з готелю. Переїзд на південь Чехії. Відвідання одного з найкрасивішиз змків Чехії - Глубока над Влтавой. Свою історію фортеця веде, починаючи з 13 століття. На той час вона носила іншу назву - Фрауенберг, - та й зовні сильно відрізнялася від сучасного замку. За перші 400 років тут змінилося 26 господарів. Комусь із них довелося віддати замок за борги, кому-то, щоб врятуватися від немилості правителя. У 17 столітті Глубока-над-Влтавою перейшла у володіння сім'ї Шварценбергов.В 19 столітті герцогиня Елеонора Шварценберг побувала в Англії, де їй сподобався місцевий Віндзорський замок. Повернувшись додому, жінка затіяла масштабну реконструкцію Глибокі - в романтичному стилі неоготики. Після закінчення робіт замок стали неофіційно називати «чеським Віндзором». Від минулого споруди в стилі бароко не залишилося і сліду. Переїзд в Чеський Крумлов. Маленьке містечко немов декорація середньовічного періоду. Маленьки вулички та величний одноімений замок залишать вам найприємніші спогади про відвідання цього казкового місця. Переїзд на транзитну ночівлю.

5 день

Сніданок. Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія по Кракову. Старе місто подарує вам приємні враження на довгі роки. Величний Королівський замок на Вавелі, благородний Кафедральний собор - місце коронації польських королів, різноманітність торгових рядів Сукеніци - не залишать вас байдужими. Огляд Ягеллонського університету - одного з найстаріших і найпрестижніших навчальних закладів Європи та Маріацького костелу створить враження дотику до живої історії. Вільний час.  Переїзд у Львів. Прибуття у Львів після 24:00.

В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • проїзд автобусом по програмі;
  • ночівлі у готелі по програмі;
  • харчування - сніданки по програмі;
  • оглядова екскурсія по програмі;
  • страхування;
  • супровід.
  • Додаткове харчування - 10€/1
  • Кораблик по Влтаві - 25€
  • замок Чешский Штернберг - 10/15€
  • замок Глубока над Влтавой -15/20€
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров