И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

ШВЕЙЦАРСЬКИЙ ШОКОЛАД

Распечатать
1 день

Прибуття у Львів. Зустріч з представником "Туристичного оператора "ТАТУР". Посадка в автобус,  виїзд на кордон. Перетин кордону. Переїзд на територію Чехії. По дорозі при наявності часу відвідання соляних шахт Бохні. Інтерактивна екскурсія коридорами шахти, катання на вагонетках та обід на глибині 180 метрів залишить у вас незабутні враження. Розміщення у готелі. Ночівля.

2 день

Сніданок. Перееїзд до Відня. Оглядова екскурсія по Відню.  Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана. Екскурсія до палацу Шонбрунн. Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством. Переїзд у Зальцбург. Поселення в готелі. Ночівля.

3 день

Сніданок. Переїзд в Мюнхен. Оглядова екскурсія по Мюнхену. Столиця Баварії, справжнє місто-казка на півдні Німеччини. Тут панує тепла атмосфера гостинності та затишку, гармонійно поєднуються  захоплююча історія та пульсуюче сучасне життя цього міста. Ніде в Німеччині так не оберігають народні традиції, як тут, навіть національні костюми місцеві мешканці вдягають не тільки на свята. Відвідавши Мюнхен, Ви зможете дізнатися про його дивовижну історію, помилуватися архітектурними пам’ятками (Марієнплац, Стара і Нова Ратуші, Баварська Опера, Аркада полководців, Резиденція…) та величними соборами, скуштувати славетне пиво та традиційні смажені ковбаски. Екскурсія до замку Нойшванштайн.  «На високій скелі, де на тлі небес у глибокій хащі розрісся чорніючий ліс, де серед тиші водоспад лише шумить, Білий замок, як лебідь, над лісом стоїть». Гордий та стрункий – мрія, втілена у камені, «замок-казка» височить серед засніжених вершин баварських Альп. Він засліплює своєю величчю, блиском і живописом, вражає сяйвом символічних і містичних знаків. Ночівля у готелі.

4 день Сніданок. Оглядова екскурсія по Цюріху. Місто яке є світовим центром фінансів та банківської справи. Під час пргогулянки містом ми побачимо великий ціріхскій собор Фрауенмюнстер, церкву св.Петра. Пройдемося вузькими вуличками кварталу ремісників - Нідердорф яка стала майже музеєм під відкритим небом. Побачимо одну з найдорожчіх вулиць світу Банхофштрассе та прогуляємося по набережній Цюрихського озера. У вільний час є можливість відвідати місто Люцерн. Маленьке містечко на березі Фірвальдштетьского озера немов завмерло у часі. Пряничні будиночки, маленькі вулички та дивовижні краєвиди назавжи закохають вас у себе! Ночівля у готелі.

5 день

Сніданок. Пішохідний день! Екскурсія по Зальцбургу.  Одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією, в перекладі з баварського діалекту Soizburg-дослівно  «Соляний за́мок». Зальцбурґ – це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і приголомшує своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург – символ міста з оглядового майданчика якої відкривається чудовий краєвид на місто та долину річки Зальцах, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир Бенедиктинців, будинок-музей Моцарта – тут завжди звучить Його геніальна музика. Переїзд у Львів.
6 день  Прибуття у Львів після 15:00.
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
 • проїзд автобусом по програмі;
 • ночівлі у готелі по програмі;
 • харчування - сніданки по програмі;
 • оглядові екскурсії по програмі;
 • страхування;
 • супровід.
 • Додаткове харчування - 15€/1
 • Палац Шенбрунн - 20/25€
 • Замок Нойшванштайн - 45/55€
 • Фортеця Хоензальцбург - 20/25€
 • Люцерн - 35/45€
 • Соляна шахта Бохня (з обідом) - 20/25€
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров