И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

ПЕРЛИНИ ЗАКАРПАТТЯ

Распечатать

1 день

Прибуття у Мукачево. Сніданок*. Поселення у готель. Оглядова екскурсія по Мукачево. Сонячне місто маленьких вуличок та смачної кави вітає Вас. Під час оглядової прогулянки ви побачите «Палац Білий» будинок родини Ракоци-двоповерховий палац у стилі бароко та ренесансу,міську ратушу, католицький кафедральний костел Св. Мартіна, Успенська греко-католицька церква, Православний кафедральний собор Почаївської ікони Божої матері, пам’ятник Міхаю Мункачі, монумент Кирилу та Мефодію, пам'ятник сажотрусу. А далі на вас чекає загадковий та неприступний замок "Паланок". Перші згадки про замок з'являються у XI ст.. За свою історію замок змінив багатьох власників, які вносили свої зміни у зовнішній вигляд фортеці. Так в XVIст навколо замку був виритий великий яр шириною в 17,5 м і глибиною 6,5 м, який наповнювався водою, а по внутрішньому краю яру зведений міцний дубовий частокіл («паланок»), завдяки якому замок іменується «Паланок». Доля замку досить складна і він не раз витримував облоги. Найзнаменитіша була трирічна облога австрійців, коли їм протистояла жінка Ілона Зріні, вдова князя Ференца I Ракоці, зі своїм сином. За відвагу княгиня була нагороджена турецьким султаном спеціальною грамотою. Це єдина жінка, яка має вищу нагороду того часу. Повернення у місто. Вечеря*. Ночівля.

2 день

Сніданок. Перееїзд в Ужгород. Оглядова екскурся по Ужгороду. Місто з тисячалітньою історією та неповторним євпропейським шармом. У певний період часу містом володіли угорці, австрійці та чехи кожна епоха накладала свій відбиток в культурі та архітектурі. Під час прогулянки ви побачите Ринкову площу, вулицю Корзо, хасидську синагогу, пішохідний міст через річку Уж, площу Шандора Петефі, романтичну липову алею уздовж річки Уж, чеський квартал, Римо-Католицький костел святого Георгія, будинок Святої Гизелли, Греко-католицький кафедральний собор і резиденцію єпископів, сквер імператриці Марії Терезії. А маленьки міні-скульптурки які розташовані у різних куточках міста розважать вас цікавими життєвими історіями деяких персонажів та реальних людей, в тому числі й мешканців міста. Продовжиться екскурсія відвідуванням Ужгородського замку який розташований на околиці центра міста. За Ужгородським замком тягнеться тисячолітній шлейф історії. Відомо, що вже в VIII ст. на тутешній горі було городище слов'янського племені білих хорватів. Пізніше, в кінці IX - на початку Х ст., на цьому місці побудували дерев'яне укріплення - саме тут знаходилася резиденція князя Лаборця. Але ж дуже скоро фортеця спалили угорці, які напали на князівські володіння. Через деякий час угорці завойовують територію цитаделі і відбудовують замок. А в XIV столітті угорський король дарує фортецю відомій італійській династії Другетів, які правили тут майже чотири століття. Відвідавши замок ми пройдемо до підніжжя Замкової гори де розташований "Закарпатський музей народної архітектури та побуту" або музей "Старе село в Ужгороді". Всі його експонати можна побачити під відкритим небом: це дивовижні будови низинних і гірських районів краю: русинів-долинян, румунів, угорців, бойків й гуцулів. Вечеря*. Повернення в готель. Ночівля.

 3 день

Сніданок. Переїзд до термальних купалень та аквапарку у селі Косино що розташоване біля українсько-угорського кордону. Відвідання термального комплексу та аквапарку*. На Вас чекають чотири термальні басейни, сім саун, аквпарк з різноманітними гірками та атракціонами. На зворотньому шляху можливо заїхати на обід у м. Берегово. Переїзд в Мукачево. Посадка на потяг. 
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
  • ночівля у готелі;
  • проїзд автобусом по програмі;
  • харчування сніданки по програмі;
  • екскурсії по програмі +вх.квитки;
  • страхування;
  • супровід.
  • *додаткове харчування (100 грн);
  • вх.квит. до терм.купалень та аквапарку;
  • особисті витрати;
  • залізничні квитки.
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров