И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Полтава Киев
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

РИМСЬКА ІМПЕРІЯ

Распечатать

 

1 день

Збір групи на залізничному вокзалі Львова. Зустріч з представником "Туристичного оператора "ТАТУР". Посадка у автобус, відправлення о 09:00. Перетин кордону Україна - Польща. Транзитна ночівля на території Чехії. 

2 день

Сніданок. Переїзд до Відня (пішохідний день). Оглядова екскурсія по Відню. Вас зустрічає королева вальсів і затишних парків. Місто смачної випічки та кави, красивих коней і розкішної архітектури - столиця Імперії Габсбургів. Під час прогулянки вуличками старого міста ви побачите Віденську оперу, пам'ятник імператриці Марії-Терезії, пам'ятник Моцарту, собор Св.Стефана, зимову резиденцію імператора - Хофбург. У вільний час запрошуємо вас відвідати літню резиденцію Габсбургів - палацово-парковий ансамбль Шенбрунн (20/25€). Переїзд (громадським транспортом, близько 4-6€).  Будівля палацу налічує близько 1440 кімнат. Під час екскурсії ви побачите Дзеркальний зал палацу в якому колись грав шестирічний вундеркінд - Моцарт. В Круглому китайському кабінеті Марія Терезія проводила таємні наради з державним канцлером князем Кауніц. У Лаковій кімнаті засідав Наполеон. А в Синьому китайському салоні імператор Карл I в 1918 році підписав акт зречення від престолу. Мільйонна кімната, обшита панелями з рожевого дерева і прикрашена цінними мініатюрами з Індії та Персії, має один з найкрасивіших у світі інтер'єрів в стилі рококо. А на території палоцового парку розташований один з найстаріших зоопарків Європи (15/20€). Це місце де останнім часом відбувається справжній бебі-бум! Слони і коали, орангутанги і пінгвіни, панди і тигри живуть тут цілими сім'ями і дають потомство. Нічний переїзд до Риму.

3 день

Прибуття в Рим. Поселення в готель. Пішохідний день, переїзд на метро (близько 4-6 €)в центр міста. Оглядова екскурсія по вічному місту - Риму. Ви побачите величний Колізей і руїни стародавнього міста, Римський форум і площу Венеції, фонтан Треві і замок святого Ангела, а закінчиться екскурсія на площі Св.Петра у найменшій державі світу - Ватикані. У вільний час запрошуємо вас відвідати собор Св. Петра і музей Ватикану (35/45€). Ця екскурсія найкращим чином покаже мистецтво, красу, історію і релігійну культуру Італії. Комплекс музеїв, створений всемогутніми римськими папами, входить до п'ятірки найбільш відвідуваних музеїв світу. У музеї 54 галереї, головними скарбами яких є станці Рафаеля і Сикстинська капела з стельовими розписами Мікеланджело. Ночівля. 

4 день

Сніданок. Переїзд до Флоренції. Оглядова екскурсія по місту-музею. Флоренція - столиця епохи Відродження, один з найдавніших міст Італії, розташований у мальовничій долині на берегах річки Арно. Розквіт міста настав з приходом до влади династії Медічі. Сюди стали приїжджати жити, вчитися і творити художники, скульптори, науковці та архітектори. Гуляючи вуличками міста виникає відчуття що потрапив в минуле. У місті збереглася та сама будівля, біля стін якої Данте Аліг'єрі писав свою «Божественну комедію», майстерня Мікеланджело в якій він вирізав з мармуру статую Давида. У цьому місті творили Леонардо да Вінчі, Донателло, Боккаччо, Брунеллески і багато інших митців. А побачити багату спадщину художніх цінностей того часу можна відвідавши галерею Уффіці (20/25€). У галереї зібрані великі колекції найзнаменитіших авторів світу. Спочатку будівля призначалася для розміщення державних установ і мала стати адміністративним центром. Але з волі ерц-герцога Козімо I де Медічі з'явилася галерея, в один з найзначніших періодів історії - в епоху найвищого розквіту Флорентійського Ренесансу. Переїзд до Венеції. Ночівля. 

5 день

Сніданок. Трансфер на кораблику венеціанською лагуною в центр Венеції (15/20€). Пішохідна оглядова екскурсія по Венеції. Королева Адріатики такий статус має одне з найдавніших міст регіону, яке існує понад півтори тисячі років та розташоване на 118 островах. У середньовіччі місто стало республікою зі своїм правителем - дожем. Держава процвітала як в фінансовому, так і в культурному плані: будувалися нові будівлі, палаци, бібліотеки, мости. На сьогодні у Венеції налічують понад чотириста мостів, найвідомішими з них є міст Зітхань, Солом'яний міст і міст Ріальто. У вільний час у вас є можливість покататися на гондолі по каналам Венеції та відвідати палац Дожей. Нічний переїзд до Львова. 

6 день

Прибуття у Львів після 13:00. 

В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
 • проїзд автобусом по програмі;
 • ночівлі у готелі по програмі;
 • харчування - сніданки по програмі;
 • оглядові екскурсії по програмі;
 • страхування;
 • супровід.
 • залізничні квитки;
 • додаткове харчування від~ 15€;
 • проїзд громадськ.трансп.~ 15€;
 • палац Шенбрунн - 25/30€;
 • зоопарк у Відні - 15/20€;
 • музей Ватикану - 35/45€;
 • галерея Уфицци - 30/35€;
 • кораблик в Венеції - 15/20€.
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров