И
И
Ц
К
А
 
Инфолиния Киев Полтава
(044) 331-70-07
(096) 722-70-07
(066) 722-70-07
(093) 722-70-07
Курс валют
1 USD = 25.6 грн | 1 EUR = 26.6 грн
РАССЫЛКА
Агентство Турист
защитный код обновить картинку
МЫ В СОЦСЕТЯХ

БАЛТІЙСЬКИЙ ВОЯЖ

Распечатать

1 день

Збір групи на залізничному вокзалі Києва (південний термінал). Зустріч з представником "Туристичного оператора "ТАТУР". Посадка у автобус, відправлення о 07:00. Перетин кордону Україна - Білорусь. Транзит по території Білорусі, ночівля на території Литви.

2 день

Сніданок. Перееїзд в Ригу (пішохідний день). Оглядова екскурсія по Ризі. Старе місто зачаровує та закохує в себе. Під час прогулянки ви побачите центральну площу та Ратушу, Будинок Чорноголових, статую покровителя середньовічних міст Роланда, Домський Собор, Шведські ворота, архітектурний ансамбль "Три брата", площа Альберта, лицарський Конвент, будівля Парламенту Латвії, церкву Св. Петра, вулицю кінематографа, Ризький Замок.  О 16:30 посадка на пором "ISABELLE / ROMANTIKA" компанії TALLINK. Розміщення в каютах. Пропонується (за додаткову плату) вечеря - різноманітний шведський стіл, переважає меню з морепродуктів. На поромі, цілодобово, працюють магазини "Duty Free". А у вечірній час, пасажирам пропунується різноманітна розважальна програма: циркове шоу, концерт, розіграш цінних призів. В лаунж-зоні виступи джазових співаків та інструментальних виконавців. Ночівля на поромі.

3 день

Пропонується (за додаткову плату) сніданок - різноманітний шведський стіл. О 10:30 прибуття в Стокгольм. Оглядова екскурсія по Стогольму, одному з найкрасивіших міст Європи (35€-обов'язкова доплата). Під час екскурсії ви побачите Королівський палац, Драматичний театр, Ратушу, Кафедральний собор, вежу Какнес, Будинок Концертів, середньовічні вулички Гамла Стан, дізнаєтеся на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма - «Йернпойкен» або «Дитини що сидить», пройдетеся по Довгій Західній і Східній вулицях, де колись вирувала середньовічна торгівля і дізнаєтеся що таке Залізна Площа. Продовжиться екскурсія відвіданням найвідомішого шведського музею «Vasa»  (25/20€). Присвячений одному єдиному експонату - флагманському кораблю музей був побудований навколо піднятого з дна моря самого дорогого бойового корабля всього шведського флоту періоду IVII століття. О 17:30 посадка на пором, відправлення в Ригу. Пропонується (за додаткову плату) вечеря - різноманітний шведський стіл, переважає меню з морепродуктів. На поромі, цілодобово, працюють магазини "Duty Free". А у вечірній час, пасажирам пропунується різноманітна розважальна програма: циркове шоу, концерт, розіграш цінних призів. В лаунж-зоні виступи джазових співаків та інструментальних виконавців. Ночівля на поромі.
4 день Пропонується (за додаткову плату) сніданок - різноманітний шведський стіл. Об 11:00 прибуття в Ригу.
Екскурсія в Юрмалу (15/10€). Курортне містечко знаходиться в 25 км від Риги. Розташоване на вузькій смузі (всього 3 км) землі між Ризьким затокою і річкою Лієлупе. Юрмала - це місто-парк потопає в сосновому гаю, забудований, в основному, двоповерховими особняками оригінальної архітектури, дерев'яного зодчества і сучасними котеджами. Справжній курорт - місце повного релаксу і заспокоєння. По дорозі у Вільнюс нас чекає екскурсія в Рундальский палацово-парковий ансамбль (25/20€). Один з найбільш значних архітектурних шедеврів Латвії, побудований в стилі бароко з проекту архітектора Бартоломео Растреллі для Бірона герцога Курляндії фаворита російської імператриці Анни Іоанівни. Растерллі, за бажанням Бірона, прагнув реалізувати в проекті подобу Версаля. А ми пропонуємо вам оцінити чи вдалося реалізувати цей задум замовнику та архітектору. Переїзд до Вільнюса. Ночівля в готелі.
 5 день  Сніданок. Оглядова екскурсія по Вільнюсу (10€). Прогулянка найстарішою і найкрасивішою частини міста під час якої ви побачите: Ратушу і Ратушну площу, єврейський квартал, Вільнюський університет, Президентський палац, Кафедральний собор Святого Станіслава, Пам'ятник князю Гедімінасу, Палац правителів (Нижній замок), Вежа Гедімінаса (Верхній замок), Вулиця Замкова, Бернардинський провулок, Музей - галерея Бурштину, Костел Святої Анни. Вільний час. Відправлення до Києва. Прибуття до Києва після 24:00
В стоимость тура включено: В стоимость тура не включено:
 • проїзд автобусом по програмі;
 • ночівлі у готелі по програмі;
 • харчування - сніданки по програмі;
 • оглядові екскурсії по програмі;
 • страхування;
 • супровід.
 • Стокгольм - 35€ обов'язкова доплата!
 • Музей-корабль «Vasa» - 25/20€
 • Рундальский палац - 25/20€
 • Юрмала - 15/10€
 • Вільнюс - 10€
 • Сніданок (шв.стіл) на паромі - 14/9€
 • Вечеря (шв.стіл) на паромі - 36/17€
ОТЗЫВЫ
Имя:*
 
Текст отзыва:*
Я, ознакомлен(а) и согласен(а) с правилами
 
Фотография 1:
Email:*
Фотография 2:
Отели:
Автобус:
Гид, по маршруту:
Экскурсовод:
Экскурсии:
Общая оценка:
Фотография 3:
защитный код обновить картинку
 
 
© Copyright ТАТУР
улица Саксаганского 50, офис 203 (2 этаж)
Тел.: +38 (044) 331-70-07
+38 (096) 722-70-07
+38 (066) 722-70-07
+38 (093) 722-70-07
Email: tatur@ukr.net
Агентам Туристам Каталог туров